הדברה ביתית יעילה ובטוחה – המהפכה כבר כאן


הדברת חרקים ביתית התבצעה עד כה בעזרת חומרי הדברה כימיים, רעילים מאוד, מזיקים, שלא תמיד פעלו ביעילות המרבית.

לאחרונה, יצאו לשוק תכשירים מהפכניים,  בשיטת "עשה זאת בעצמך" (ללא צורך במדביר) לכל החרקים הנפוצים בבית. פתרונות יעילים ביותר ובטוחים לאדם ולסביבתו.

המוצרים החדשים הנם פרי מחקר ופיתוח של שנים של חברת RPC בשיתוף חברת הגרעין.


תרסיס Winner - הדברה מלאה של חרקים

ה"ווינר" הוא תכשיר קוטל חרקים כללי. החומר מתאפיין ביכולת שיחרור איטית כך שנשאר פעיל וממשיך לתפקד עד שלושה חודשים לאחר הריסוס. החומר חסר ריח ועם רעילות כמעט אפסית.

הביצוע פשוט וקל. מתיזים לאורך הפנלים בחדרי הבית, על אדני חלונות, בארונות צנרת במטבח ובחדר האמבטיה, בסלון ובאזורים בהם נצפו חרקים ואין צורך לרסס באופן אינטנסיבי את כל הבית.

באמצעות טכנולוגיית  ה- MICROCAPSULA, החומר ידבק לחרקים שיפגשו בו ויעבירו אותו לשאר אזורי הבית, בכך יחסלו את כלל אוכלוסיית החרקים. חרקים שיכנסו הביתה, גם לאחר הריסוס, יחוסלו אף הם מכיוון שהחומר שארתי ומתפרק לאט.

החומר בטוח לשימוש בסביבת בני אדם וחיות מחמד (באישור המשרד להגנת הסביבה) ואין צורך להתפנות מהבית.

התכשיר יעיל ומדביר תיקנים, נמלים, עכבישים, פרעושים, זבובים, יתושים וחרקים מעופפים אחרים.

זמן קצר מאוד לאחר הריסוס נראה תוצאות ולמשך כשלושה חודשים. ולאחר מכן ובמידה והתגלו חרקים נבצע פעולת "חיזוק" בריסוס נוסף וכך נזכה בקיץ ללא חרקים בבית.

 הדברת נמלים, מקקים ומעופפים :

 


הדברת יתושים:


ולבעלי הכלבים והחתולים – "אמבוש" - קיץ נקי מפרעושים וקרציות וללא שימוש באמפולות

יש לכם חיית מחמד? הנה פתרון זול ומעולה שימנע ממכם להרעיל את חיית המחמד שלכם באמפולות ובחומרים כימיים במהלך הקיץ.

מחודש אפריל או מאי (עת מגיעה הטמפרטורה ל- 27 מעלות שם מתעוררת גם פעילות הפרעושים) נרסס במקומות המרבץ של חית הבית את תרסיס ה"אמבוש", בכך נמנע את התפתחות אוכלוסיית הפרעושים והקרציות במהלך כל העונה עד בוא החורף.

התכשיר בטכנולוגיית  ה- MICROCAPSULA - חומר בעל פעילות ארוכת טווח, ומתפקד גם הרבה זמן לאחר הריסוס, ללא ריח ועם רעילות כמעט אפסית לבני אדם ובעלי חיים. התכשיר יציב באקלים הישראלי ואינו מאבד מיעילותו.

במהלך העונה מומלץ לבצע שניים-שלושה ריסוסי "חיזוק" (המאמץ אינו גדול) ובכך להבטיח קיץ נקי מפרעושים וקרציות לידידי האדם החשובים לכם.

בנוסף לזאת, לתכשיר יכולת קטילה והפחתה משמעותית גם של זבובים ולעיתים גם יתושים בבית במהלך כל הקיץ.
 

ונגד זבובים... תרסיס Fly-Off

פשוט וקל, מרססים במספר "כתמים" (בגודל של כדור טניס) במקום שנצפו הזבובים באזורי הישיבה (במרפסת, או בתוך הבית) והזבובים ימשכו במהרה אל הפיתיון. החומר נשאר פעיל למשך מספר ימים ובשלב זה יחסל או ידלל מאוד את אוכלוסיית הזבובים בבית וסביבתו. חזרה על פעולה זו פעם פעמיים נוספות במהלך הקיץ תסייע לשמור על קיץ נקי מזבובים.
התכשיר הנו שילוב של חומר קוטל זבובים ללא ממיסים חריפים ומשלב בתוכו פיתיון סוכרי שימשוך את הזבובים אליו. רעילות התכשיר הנה מינימלית ביותר ובשימוש נכון אינה מזיקה לבני אדם ולחיות המחמד.© כל הזכויות שמורות