'אמבוש' לפרעושים ולקרציות

ת'כלס: הטיפול היעיל נגד פרעושים וקרציות - בלי אמפולה או כדור לבליעה
פורסם במגזין 7boom


מה לעזאזל עושים נגד קרציות ופרעושים?!

כן, אתם לא לבד, זו בהחלט אחת השאלות הנפוצות בקרב כל מי שיש לו בבית חברים טובים בדמות כלב או חתול.

מה שנפוץ לא פחות הוא החשש כי מרבית הטיפולים הקיימים היום – אלה המערבים חומרים כימיים ישירות על גופם של חברינו הטובים – מזיקים להם, או לפחות שנויים במחלוקת.

אבל מה אם נספר לכם שיש היום תכשיר חכם שדורש רק את ריסוס הסביבה בה חיים וישנים הכלב או החתול? כן חברים זו אכן בשורה משמחת והיא כאן הודות לטכנולוגיית המיקרו-קפסולה - המילה האחרונה בתחום ההדברה.

בקצרה נסביר כי הטכנולוגיה הזו, במקום "להפציץ" ברעל, עובדת כך: נוזל המכיל קפסולות זעירות שבתוכן מצוי הרעל. כל עוד הנוזל עוטף את הכדוריות הן אינן פעילות, אך ברגע שהן מתייבשות (על הרצפה, על השטיח, על הספה וכו') הרעל מתחיל לפעול בשחרור איטי.

טכנולוגיה זו (ה- MICROCAPSULA) הופכת את החומר לארוך טווח, כלומר מתפקד גם הרבה זמן לאחר הריסוס, ללא ריח ועם רעילות אפסית לבני אדם ובעלי חיים. בנוסף, הקפסולות דביקות ונצמדות לחרק וילכו איתו לאן שילך – ובכך יודברו גם שאר החרקים.

 


איך עושים 'אמבוש' לפרעושים ולקרציות?

 

1.     בחודשים אפריל - מאי (עת מגיעה הטמפרטורה ל- 27 מעלות, אז מתעוררת גם פעילות הפרעושים) מרססים באזורי המרבץ של חית הבית.

2.     בכך, תימנע התפתחות אוכלוסיית הפרעושים והקרציות במהלך כל העונה הבוערת עד בוא החורף.

3.     במהלך העונה מומלץ לבצע שניים-שלושה ריסוסי "חיזוק" (המאמץ אינו גדול) ובכך להבטיח קיץ נקי מפרעושים וקרציות.

4.     עוד יתרון: לתכשיר המסוים הזה (אמבוש) יש יכולת משמעותית בקטילה והפחתה משמעותית גם של זבובים ולעיתים גם של יתושים בסביבת חיות המחמד שלכם.

 

לרכישה לחץ כאן או פנה  לסניף הגרעין הקרוב 

 


מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך:© כל הזכויות שמורות