ת'כלס: ככה תעברו את הקיץ בלי זבובים

פורסם במגזין 7boom


אם יש לכם גינה או מרפסת אתם לא צריכים אותנו כדי לדעת כמה כיף שם. לארח, לקרוא וגם סתם.. להיות בחוץ. כל זה נכון בהחלט, עד שמגיעים הזבובים. ואז כל מה שמתחשק הוא להיכנס הביתה ולהפעיל מזגן.

כן, זבובים הם אחד המטרדים המרגיזים ביותר של הקיץ שיש עליו קונזנזוס. הם אולי לא עוקצים כמו היתושים ולא מזיקים כמו חרקים אחרים אבל אין ספק שסף הכיף יורד פלאים כשעל האבטיח, העוגה או הארטיק נעמד לו זבוב חמדמד ו/או כשהידיים עסוקות כל הזמן בתנועות גירוש נמרצות.

ואם כבר מדברים, אז שווה לדעת שאמנם יש בעולם עשרות סוגים של זבובים, אבל הנפוץ מכולם, זה שמגיע כל קיץ להתארח הוא זבוב הבית.

עכשיו, מרבית הפתרונות המוכרים להרחקת זבוב הבית הם ריסוס רעל בחלל האוויר, ובאופן קצת מוזר יש הטוענים כי שקיות מים תלויות על העצים עושות אף הן עבודה לא רעה.

אבל האמת היא שאנחנו (לפחות) חיפשנו מענה רציני ומקצועי, כזה שלשם שינוי גם עובד. על הפתרון שתכף נספר כאן המליץ לנו המדביר הקבוע (כן, יש לנו כזה) שללא ספק מבין דבר או שניים בחרקים ואכן, כבר אחרי פעם אחת – יום העצמאות אצלנו בגינה מעולם לא נראה טוב כל כך.


 


ובכן, מדובר בתכשיר ריסוס העונה לשם fly off והסיבה להיותו עובד היא פשוטה: זוהי שיטת הדברה חדשה המבוססת על הדברה באמצעות פיתיון, כלומר מרססים את האזורים בהם מצויים הזבובים (רגלי השולחן, צמחים, קירות, פח אשפה) – הפיתיון הסוכרי שמצוי בתרסיס מושך אליו את הזבובים ולאחר מגע בו לא יחלפו 10-12 שניות ותראו את הזבובים נופלים.

החומר פעיל 7-10 ימים כך שאם ברצונכם לעבור את הקיץ הקרוב ללא זבובים, עשו לעצמכם טובה וחזרו על הפעולה אחת לשבועיים.

אגב, החומר יודע לטפל "על הדרך" גם במעופפים נוספים, כך שבכלל הרווחתם.

נ.ב.

כפתרון משלים מומלץ להוסיף מלכודת זבובים, ההמלצה שלנו היא לזבוב on שנמצאה כמקצועית ויעילה במיוחד, אף היא עם פיתיון וללא רעלים וכימיקלים.  


לרכישה  לחץ כא ן  או פנה  לסניף הגרעין הקרוב  
 

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך:© כל הזכויות שמורות