משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםשונותנכנסים לגרעין ו יוצאים לקמפינג

נכנסים לגרעין ו... יוצאים לקמפינג


הפעם אנחנו רוצים לשתף אותכם במכתב מרגש שקיבלנו. מה הקשר בין חברת הגרעין לבילוי משפחתי בחיק הטבע? תקראו ותדעו.

מאת: מערכת האתר
הקיץ כבר כאן, החופש הגדול בעיצומו. כמעט כולם מוצאים את עצמם בחופשה או לקראת חופש משפחתי. השבוע קיבלנו מייל מקסים מעידו זורבי, לקוח וותיק מראשון לציון והחלטנו לשתף גם אותך. מעבר לסיפור המקסים של חוויה משפחתית בטבע ולהמלצות לבילוי סופשבוע, יש כאן גם המלצה חמה של מה כדאי לקחת כשיוצאים לבילויי של קמפינג משפחתי.


"הכול התחיל בכינוס משפחתי שדן בחופשה הבאה שלנו. כולם רצו קמפינג חוץ ממני. "מזג האוויר חם מדי" אמרתי לאשתי. "חם אבל נעים" היא ענתה. "מזמן לא יצאנו לקמפינג..." קיטרתי. "קמפינג זה כמו לרכב על אופניים - אף פעם לא שוכחים". היא ענתה. "וחוץ מזה" הוסיפה החצי השני שלי "היום לצאת לקמפינג זה להנות מהטבע אבל להרגיש כמו בבית". "אז בואי נישאר בבית", צהלתי. "מה הטעם לצאת למקום אחר רק כדי להרגיש כמו בבית?" "נוסעים" היא פסקה וידעתי שהויכוח הסתיים.

 

היעד נבחר. חורשת טל שבצפון הארץ. חורשת טל היא אחד המקומות הקסומים והיפים בארץ. היא נמצאת בחלקו הצפוני של עמק החולה ומשתרעת על פני כ 700 דונם שכוללים מדשאות רחבות ידיים, אגם הכשר לשחייה ואפילו אפשר לדוג שם דגים ממש איכותיים וטעימים (באתר של קיבוץ דפנה שליד). חורשת האלונים העתיקים והענקיים ששם היא פינת חמד בפני עצמה, אבל המקום בהא הידיעה, המקום, הוא מה שאני קורא גן הפרחים. זהו אזור שאין בו שבילי הליכה והוא מגודר מכל צידיו. האוויר, המראות הריחות - דבר כזה לא חוויתי מזמן.

 

הנוף, השקט, השקיעות היפות והזריחות היפות לא פחות והר חרמון המתנשא למרומים בדיוק כמו בשיר של רחל (שם הרי גולן, הושט היד וגע בם...) עשו לי משהו. טרדות היומיום נשכחו להן מאחור ואנחנו נשארנו בחלקת האלוהים הקטנה שמצאנו לנו. טיילנו המון, שכשכנו במיים וגם תפסנו קצת שלווה. אשתי ואני קראנו ספרים ועיתונים בצל העצים (כשלא נפנפתי מנגל...), הילדים שיחקו פריסבי עם הכלב (אבל הוא לא שיחק איתם בחזרה...) והכלב מצא הרבה עצים חדשים...

 

אלו היו ארבעה ימים שאזכור עוד הרבה זמן. ולמה אני מספר לכם את כל זה בעצם? כי מה שגרם לי נחת רוח מרובה וחסך הרבה מפח נפש היו פריטי הציוד שקנינו לקראת הנופש, והפכו את החופשה למשהו נפלא באמת. לא עוד אלתורים, לא עוד ניסיונות להסתדר איכשהו. אשתי ואני יצאנו לקניות עם רשימה שהכנו יחד וקנינו אל כל הדברים הנדרשים, ציוד שהעלה את ההנאה שלנו מהקמפינג בכמה וכמה דרגות. ואת רוב הציוד אתם מנחשים כבר, קנינו בסניף של הגרעין, בראשון לציון. ממש קרוב לבית.

 

לקמפינג לקחנו איתנו בין השאר את הדברים האלה שאת כולם מצאנו בסניף של הגרעין:

  

לשינה

 

לאוכל