משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמרים3 מוצרי ההדברה שכל בית ישראלי צריך

3 מוצרי ההדברה שכל בית ישראלי צריך

נבחנו על פי יעילות מצד אחד, ידידותיות למשתמש מצד שני. מה צריך יותר?
פורסם במגזין 7boom


הקיץ מתקדם בצעדי ענק ולמקרה שמישהו לא שם לב - גם החרקים. אולי לא בצעדי ענק, אבל בהחלט בהתקדמות.

אז נכון, כתבה על הדברה היא לא עניין סקסי במיוחד, ובכל זאת אתם כאן. למה? כי איך שלא מסובבים את זה, ג'וקים, נמלים, זבובים ויתושים יש לכולם, ללא הבדל דת גזע או מין.

ואכן מסתבר ש'מה עושים?!' הוא צמד המילים הנפוץ ביותר בהקשר של החבורה שלעיל. והתשובה נחלקת בגדול ל-3: אלה שעוד מזמינים הדברה מקצועית פעם בשנה, אלה שחיים עם המטרד ואלה שמטפלים בו לבד.

כי את זאת יש לדעת: אפשר בהחלט להתמודד עם חרקים לבד, רק שצריך את החומרים הנכונים. ובנכונים הכוונה היא לאלה הפועלים על פי טכנולוגיות ההדברה החדישות.

לפיכך, ליקטנו כאן את חבילת המוצרים האידיאלים לכל בית בהקשר של הדברה. אין מה להיבהל, זו רשימה קצרה: 3 מוצרים בלבד והקיץ צפוי להיות ידידותי הרבה יותר. המוצרים נבחרו על פי הקריטריונים הבאים: יעילות ונוחות שימוש.

 

1.     נמלים FIX-GEL

פיקס ג'ל נמצא כתכשיר היעיל ביותר לסוגים שונים של נמלים המצויות בסביבת האדם.

מדובר בחומר שאינו רעיל (בהנחה שתשתמשו בו על פי תווית) לבני אדם ולחיות מחמד ויתרונו הגדול הוא בחיסול בעיית קיני הנמלים מהשורש, ולא רק את אותן הנמלים הנראות על פני השטח.

איך זה עובד? הנמלים מלקטות את פיתיון הג’ל המיושם בצורת טיפות זעירות ולוקחות אותו לתוך הקן על מנת לחסל את הקן כולו. החומר נשאר במרקם לאכילה לאורך זמן ואינו מתייבש. בטוח לשימוש בדירות, ללא צורך להתפנות מהדירה. מאושר ע”י המשרד להגנת הסביבה.

היישום פשוט: מפזרים מעט טיפות (באמצעות מזרק) באזורים בהם נצפו הנמלים (מטבח, מזווה, מרפסת, מאחורי המקרר וכד') והתוצאות ממהרות להגיע. 

2.    חרקים - Winner מיקרוקפסולרי 

תרסיס קוטל חרקים שמשתחרר לאט ומחסל את בעיית התיקנים, פרעושים וחרקים אחרים ומפחית מבעית הזבובים והיתושים לתקופת הקיץ. החומר פעיל למשך 3 חודשים.

היישום פשוט: מרססים במקומות בהם נצפו חרקים על הפאנלים ועל אדני חלונות (מטבח, סלון וכד'). ניתן לראות תוצאות זמן קצר לאחר הטיפול ולמשך 3 חודשים (ללא שטיפת החומר וללא חשיפה לשמש). באישור המשרד להגנת הסביבה.

התכשיר מחסל  תיקנים, נמלים, עכבישים, פרעושים וקרציות, זבובים, יתושים וחרקים מעופפים אחרים. התכשיר מחסל את החרקים תוך כדי הריסוס (תמותה מידית) ומונע הופעתם למשך זמן ארוך.

 


3.    זבובים - fly off

פתרון ידידותי לבעיית הזבובים בבית ובחוץ. בטוח מאוד לשימוש בסביבת בני אדם וחיות מחמד. מצטיין במשך פעולה ארוך. ריסוס במספר "כתמים" ימשוך את הזבובים לפיתיון ויקטול אותם. אידיאלי לרסס באזורי חלונות, תאורה, מזון חשוף ובאזורי אשפה. אריזה גדולה של 750 סמ"ק מספיקה למספר רב של טיפולים.

 

 

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך: