משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםהרחקת חתולים וכלבים באופן יעיל ובטוח

הרחקת חתולים וכלבים באופן יעיל ובטוח

כותב המאמר: גל כהן

חתולים, כלבים, השתלטו לכם על הגינה, על המעקה ועל ריהוט הגן היקר שרכשתם?

מה לעשות? איך מתמודדים עם המפגע?כלבים וחתולים חיות בצמוד אלינו כבר שנים ארוכות ומרגישות מוגנות בסביבתנו. הם נוהגים להגיע למקום שבו ניתנת להם האפשרות למזון ומנוחה. הם מסמנים (בעיקר החתולים, את הטריטוריה שלהם, באמצעות עשיית הצרכים, שתן וצואה במקום בו בחרו לשהות.

עובדה זו מביאה איתה מפגעים בדמות ריחות לא נעימים, לכלוך, נזקים לדשא, גינה, טפילים (פרועשים) מוצצי דם, הגורמים לגרד ואלרגיות ולעיתים גם מעבירי מחלות. לכל זה נוסף הרעש הלא נעים שהם משמיעים בעת סכנה (כלבים) ובעת ייחום (חתולים).


על פי החוק בישראל, לא ניתן לפגוע בבעלי החיים האלה גם אם מדובר בהעברתם פיזית למקום אחר. לא ניתן ללכוד אותם ולא ניתן להשתמש בכימיקלים כנגדם.

אז הרשו לנו להכיר לכם פתרון יעיל וללא רעלים:

תכשיר להרחקה ודחייה של כלבים וחתולים של חברת RPC הנו חומר שמבוסס על תמציות טבעיות המרחיקות בצורה יעילה ובטוחה את בעלי החיים מהאזור בהם אינכם רוצים אותם.

לחומר ריח בלתי נסבל עבורם (אך אינו בלתי נעים לבני האדם) ויגרום להן לוותר על המקום שבחרו. עקרון הפעולה הנו שינוי ההרגלים שפיתחו לעצמם  ולפיכך ייתכן ותידרש פעולה חוזרת או לעיתים גם שתיים ולבסוף יבינו שכאן אין להם מה לחפש.

לחומר השפעה יחסית ממושכת ומעדויות שהתקבלו בעלי החיים לא חזרו גם זמן רב לאחר הרחקתם הראשונית.

 

·        החומר מוכן לשימוש.

·        אינו שומני ואינו מכתים.

·        אינו מזיק לחתולים ולכלבים מאחר ופועל רק על חוש הריח שלהן.

·        לא רעיל ומורכב מתמציות טבעיות.
יש לדעת !

כאמור, התכשיר, מבוסס על פיזור ריח לא נעים לכלב ולחתול, לפיכך, יעילותו הנה במקומות מסתור שאינם חשופים לחום השמש, לאבק שבאוויר, לרוחות שיפיגו את הריח וכמובן למים.

את החומר מיישמים באותם המקומות שבעלי החיים יושבים ומטרידים. מאחר והחומר מבוסס על שמנים אתריים שלא נעימים לחתולים ולכלבים, הוא פועל על דחייה של הרגלי ההתנהגות שלהם, זאת אומרת, שיש להתמיד מספר פעמים/ימים עד שהם יבינו שאנחנו עקשנים יותר. אין זה אומר שבכל מקרה ננצח אותם ולצערנו, גם לא ניתן לתת אחריות להצלחה מובטחת, אך בהתבסס מדיווחי מאות הלקוחות המרוצים, נוכל לומר שאחוזי ההצלחה גבוהים ביחס לתכשירים מסוג אלה.


הוראות השימוש:

לנער היטב לפני השימוש. לנקות היטב את האזור מהפרשותיהם של בעלי החיים.

להתיז כמות נדיבה ממרחק של 20-30 ס”מ. במקרה של גשם חזק ומתמשך, או של רחיצת המשטח במים ו/או חומרי ניקוי, נדרש טיפול נוסף עם המוצר.

 

 

בהצלחה!