משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםמוצרי הדברה ירוקה GREEN

מוצרי הדברה ירוקה GREEN

מוצרי הדברה ירוקה GREEN

קו מוצרים להדברת מזיקים בבית ובחצר ידידותיים לאדם ולסביבה – מבית חברת הגרעין

 

חברת הגרעין בשיתוף עם חברת ירוקולוגי (חברת בת של חברת אי.פי. אם איתן עמיחי הדברות בע"מ, חברה המובילה בפעילות בתחומי הדברה מוסדית, הדברת מזיקים במזון והדברה בבתים) פתחו קו מוצרים חדש, המבוסס על ידע וניסיון שנרכש על ידי מדבירים מקצועיים הפועלים במתן פתרונות יעילים ובטוחים והתאמתו לשימוש הציבור הרחב.

 

הפתרונות המוצעים לרכישה ושימוש הקהל הרחב מתבססים על שימוש בפיתיונות בעלי רעילות נמוכה ביותר ו/או חסרי רעילות, מלכודות המכילות פירומונים (חומרי משיכה מיניים) ללא נוכחות רעלים, חומרים לדחיית חרקים הממוצים מצמחים (ציטרונלה ממוצה מקליפות הדרים) והדברת חרקים בשיטת האנוקסיה (שלילת חמצן).

 

קו מוצרי GREEN כולל את המוצרים הבאים:

1.      ערכה מקצועית מלאה למניעה והדברת נמלים בבית

הערכה מכילה את הפריטים הבאים:

א.      שפופרת המכילה פיתיון ג'ל על הסיס סוכר (נמלים נמשכות למזון על בסיס סוכר) וחומר פעיל בורון (מחצב טבעי שאינו רעיל לבני אדם ובעלי חיים). הנמלים מלקטות את פיתיון הג'ל המיושם בצורת טיפות זעירות בתוך ארונות במטבח(ללא צורך בפינוי קלים), על ריצוף , פנלים, בפינות השיש, בפתחי שקעי חשמל, מאחורי מכשירים חשמליים כגון מסנני מים, מקררים, מכשירי מקרוגל ועוד ולוקחות אותו לתוך קן הנמלים על מנת להאכיל את המלכה, להרעיל אותה ובכך לחסל את הקן כולו.

שימוש בערכה מעניק פתרון בטווח זמנים של עד שבוע ימים ממועד הטיפול.

ב.      תחנות האכלה המכילות פיתיון מגורען על בסיס חלבון (נמלים בתקופת הרביה נמשכות למזון על בסיס חלבון). הנמלים מלקטות את פיתיון הגרגירי המיושם בבועות מפלסטיק שקוף ומודבקות על גבי דפנות פנימיות ב ארונות המטבח(ללא צורך בפינוי קלים), על פנלים, בפינות השיש, בפתחי שקעי חשמל, מאחורי מכשירים חשמליים כגון מסנני מים, מקררים, מכשירי מקרוגל ועוד ולוקחות אותו לתוך קן הנמלים על מנת להאכיל את המלכה, להרעיל אותה ובכך לחסל את הקן כולו.

השימוש המשולב בין שני סוגי הפיתיונות מעניק פתרון מהיר ויעיל ובטוח בהדברת נמלים וחיסול הבעיה בבית.


 

2.      ערכה מקצועית מלאה למניעה והדברת תיקנים בבית

הערכה מכילה את הפריטים הבאים:

א.      שפופרת המכילה פיתיון ג'ל וחומר פעיל פיפרוניל (בעל רעילות נמוכה לבני אדם ובעלי חיים). התיקן הגרמני מלקט את פיתיון הג'ל המיושם בצורת טיפות זעירות בתוך ארונות במטבח(ללא צורך בפינוי קלים), על ריצוף , פנלים, בפינות השיש, בפתחי שקעי חשמל, מאחורי מכשירים חשמליים כגון מסנני מים, מקררים, מכשירי מיקרוגל ועוד ניזון ממנו ומת, ואף קוטל את חבריו הקניבלים שניזונים מפגרי התיקנים.

שימוש בערכה מעניק פתרון בטווח זמנים של יום אחד עד שבוע ימים ממועד הטיפול.

ב.      מלכודות דבק המכילות פירומון (חומר משיכה מיני ללא רעל) למשיכה ולכידה מכאנית של תיקנים. יש להציב את המלכודות בתוך ארונות מטבח, ארונות חשמל ועוד.

השימוש המשולב בין פיתיון הג'ל ומלכודות הדבק מעניק פתרון מהיר ויעיל ובטוח בהדברת תיקנים וחיסול הבעיה בבית.3.      ערכה להדברת חרקים באנוקסיה (שלילת חמצן)

זהו אמצעי יעיל ובטוח לשימוש ללא נוכחות רעלים להדברת עש המזון, עש הטבק, עש הבגדים, חרקי ספרים. הערכה מחקה שיטת הדברה מקצועית המיושמת על ידי מדבירים בהדברת מזיקים במוסדות ומפעלי מזון.

הערכה מכילה:

א.      3 בועות (שקיות נילון מיוחדות רב פעמיות בעלות סגירה הרמטית)

ב.      10 יחידות חומר סופח חמצן (לא רעיל) .

לאחר הכנסת האובייקט הנגוע לתוך השקית והכנסת 2 יחידות סופחי חמצן גם הם לשקית יש לסגור את השקית באופן הרמטי על מנת למנוע כניסת חמצן מהחלל החיצון. יש להניח את השקיות הסגורות בחדר מגורים או בכל מקום אחר בטמפרטורת חדר למשך כשבוע ימים. בתום התקופה יש לפתוח את השקיות ולהוציא את האובייקט המטופל. כל נגיעות החרקים בשקית ימותו במהלך תקופת האחסון , והאובייקט המטופל ימצא נקי מחרקים חיים.

 

 

4.      ערכה מלאה ללכידת ודחיית עש הבגדים, עש המזון ועש הטבק

הערכה פועלת בשני שלבים:

שלב א' – יש להניח בתוך ארונות ואזורים נגועים בעש מלכודות המכילות פירומון (חומר משיכה מיני) וללכוד את העש במהלך 3 ימים. בתום התקופה יש לאסוף את המלכודות ולהשליכן לפח.

שלב ב' – יש להניח את שקיות החומר דוחה העש (על בסיס שמנים אתריים ללא רעילות) במקומות הנגועים שטופלו על ידי המלכודות. החומר הדוחה יפעל להרחקת כל סוגי העש עד תקופה של חצי שנה.

 

פעילות משולבת בשני השלבים תפתור את בעיית הנגיעות בעש לסוגיו.

הערה חשובה : במקרה של נגיעות בעש הבגדים, בנוסף לטיפול בארון בעזרת ערכה זו יש לעשות טיפול לבגדים בנפרד בעזרת הערכה להדברה באנוקסיה.


 

5.      מלכודת לזבוב הפירות

המלכודת מיועדת ללכוד את זבוב הפירות (זבובון שחיי בסביבת פירות נרקבים ואף גורם להליך מואץ של ריקבון).

המלכודת דקורטיבית (בצורת תפוח עץ עשויה מפלסטיק) המיועדת לשימוש בדחוני מכירה של פירות, ויטרינות במסעדות ובתי מלון ובסלסלות בקלים לאחסון ותצוגת פירות וירקות בבית ובדירות מגורים. המלכודת אינה מכילה רעלים, חומר המשיכה על בסיס טבעי.

יש למלא את המלכודת בפיתיון בבקבוקון המצורף בערכה. זמן הפעילות של המלכודת הוא עד חודשיים. כשהמלכודת מתמלאת בזבובונים יש להשליכה לפח האשפה ולהציב מלכודת חדשה.

 

 

6.      מתקן דיספנסר חשמלי + מבשם על בסיס ציטרונלה

את המתקן החשמלי המשחרר פולסים של ספרי ציטרונלה (בעל ניחוח לימונים אשר דוחה חרקים מעופפים ברדיוס של כ 3 מ' ממקום פיזור התרסיס) יש לתלות בגובה של עד 2 מטר בגובה האיזור המטופל.

יש להתקין את מיכל התרסיס במתקן החשמלי ולהחליפו העת שיתרוקן במיכל חדש.

בתרסיס מכיל ציטרונלה (חומר הממוצה מכליפות הדרים) יעיל בבישום, דוחה חרקים מעופפים, בטוח לשימוש ואינו רעיל לבני אדם ובעלי חיים.

 

7.      גרנולר – פיתיון להדברת נמלת האש הקטנה ונמלים אחרות בחצר ומחוץ לבית

פיתיון על בסיס פיפרוניל בעל רעילות נמוכה לבני אדם ובעלי חיים, מיועד לפיזור באיזורים נגועים בנמלים מחוץ לבית יעיל ובטוח בשימוש.

הפיתיון נאסף על ידי נמלים פועלות ומועבר לתוך הקן שם יזין את המלכה, ירעיל אותה ועל ידי כך יחסל את כל קן הנמלים.

תוצאות מצופות ממספר שעות ועד שבוע ימים ממועד פיזור הפיתיון.

יש לבצע פיזור בכל שטח החצר, במיוחד במקומות בהם נראתה פעילות נמלים.

 

 

 8.      באג – אוף תרסיס מיקרופסולארי מוכן לשימוש להדברה מקומית של חרקים זוחלים

התרסיס מכיל חומרים פעילים ממשפחת הפרטרואידים (משפחת חומרי הדברה בעלת רעילות נמוכה יחסית לבני אדם ובעלי חיים).

החומרים הפעילים נמצאים בכדוריות זעירות המאפשרות שחרור איטי וארוך טווח ללא חשיפה לרמות גבוהות של חומרי ההדברה.

התכשיר מוגש במשאבת ריסוס ידנית (750 סמ"ק)– מאפשר יישום באזורים קטנים קל ויעיל .

 

9.      דורסיד אבקה – אבקה לאיבוק להדברת תיקנים נמלים וחרקים זוחלים

מיועד לאיבוק בקרבת מכשירי חשמל, ארונות חשמל, בתוך שקעי חשמל עדני חלונות ועוד, להדברת חרקים זוחלים בתוך הבית ובחצר.

המוצר מכיל סיפרמתרין (חומר הדברה ממשפחת הפרתרואידים בעל רעילות נמוכה לבני אדם ובעלי חיים) בטוח לשימוש בעל פעילות אורכת טווח (מספר חודשים).


 

10.  ECO TRAP  - מלכודת צרעות חד פעמית לשימוש בחצר הבית

המלכודת מכילה פיתיון על בסיס טבעי (אינה מכילה רעלים),סלקטיבית ולוכדת רק צרעות (אינה פוגעת בדבורים, מיועדת לתליה בחצר הבית.

המלכודת פעילה לתקופה של עד 3 חודשים, עם תום הפעילות יש להשליכה לפח האשפה ולהחליפה במלכודת חדשה.