משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםאיזה אוהל מתאים לקמפינג שלכם

איזה אוהל מתאים לקמפינג שלכם?

כלל אצבע ידוע אומר שתמיד כדאי לקנות אוהל למספר האנשים שישתמשו בו פלוס אחד נוסף.
 
להגנה טובה בכל מזג אוויר, תבחרו אוהל שעשוי מחומר מבודד מים ב 100%, וגם תוודאו שהרצפה עמידה וחזקה ועשויה מחומר איכותי.
 
ההמלצה הכי טובה שלנו היא לקנות אוהל בחנות בה תוכלו להקבל הדגמה מלאה של המוצר, כולל הדרכה כיצד מקימים אותו וכיצד אורזים חזרה לאחסון. תיגעו במוצר, תקבלו מידות של הגודל, הנפח, קלות ההקמה והשימושיות בעונות השונות (חלונות, מרפסת צל וכדומה). אוהלים למכירה ניתן למצוא בחנויות רבות וכדאי לבדוק ולהשוות לפני שקונים אוהל, בעיקר אוהל בן רגע.
 
אוהל בן רגע
אוהל בן רגע לשני אנשים
 
אוהל בן רגע לארבעה אנשים
   
 
 
אוהל קמפינג למשפחה בת 3 נפשות
לזוג צעיר עם ילד קטן, נמליץ לרכוש אוהל ל- 4 נפשות. אלו לרוב אוהלים שקל להרכיב ולפרק, בעלי כיפה עגולה ומשקל נמוך יחסית בעת אריזה, נשיאה  ואחסון.
  
אוהל למשפחה בת 5 נפשות
כשיש לכם כבר 3 ילדים, אתם בוודאי כבר מנוסים בטיולי קמפינג, ולא אתמול התחלתם את דרככם בשבילי הארץ או אפילו בחו"ל. כטיילים וותיקים נמליץ לכם לרכוש אוהל גדול, המחולק לאיזורים ומעניק פרטיות להורים ולילדים. בדרך כלל מדובר על אוהל רחב וגבוה שניתן לרוב לעמוד בו ישר וזקוף.
 
שמירה על אוהל יבש
אחד הכללים החשובים שידועים זה מכבר למטיילים הוותיקים, הוא חשיבות השמירה על אוהל יבש מרטיבות ומלחות.
נכון שהאוהל שקנינו מוגן מפני חדירה של גשמים, אך לחות שנכנסת אליו תשפיע עלינו בשעות השינה והשהות שלנו בתוכו, ותשפיע על כל הציוד שנמצא בתוך האוהל.
הלחות נכנסת לאוהל דרך ביגוד רטוב ונוזלים כמו שתיה ואוכל.
מומלץ להקפיד ולהרחיק את אלו מהחלק הפנימי של אוהל קמפינג, ובכך לשמור על הציוד שבפנים יבש מלחות, על הלילה שלנו יבש ונעים וכך גם נאריך את חיי המדף של האוהל שישרת אותנו נאמנה עוד תקופה ארוכה וטובה.
 
ברשת סניפי הגרעין תוכלו למצוא מגוון אוהלים במידות שונות שיתאימו לכם בדיוק לטיול הבא שתצאו אליו. בכל הסניפים שלנו מחכים לכם צוותים מקצועיים שישמחו להתאים לכם את המוצר הטוב ביותר עבורכם.