משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםתאורת גן סולארית לראות את הגינה באור אחר

תאורת גן סולארית - לראות את הגינה באור אחר

מהי תאורת גן סולארית מעוצבת?

תאורת גן סולרית מעוצבת הינה תאורה רכה בצבעים שונים, שמבוססת על סוגים שונים של נורות סולאריות שכאשר הן מוצבות בצורה נכונה בגינה, הן מכסות אותה באור עדין וקסום.

התאורה הזו היא לקישוט ויופי ולרוב אינה תחליף לתאורה הרגילה. אך התאורה הסולארית המעוצבת נועדה יותר לעיצוב ואווירה ונעימה למראה גם לאחר כיבוי האורות בבית.

המוצרים העיקריים מסוג זה הנמכרים על ידי חברת הגרעין, הינם אלו:
ספוטים בצורות שונות: כדור, פרפר, שפירית, ירח ופרח בצורת סחלב. 
הספוטים האלה מוצבים במקומות שונים בגינה, בין השיחים ובמקומות נוספים המעצימים את האפקט שלהם. הספוט הוא למעשה מקל או מוט, שבחלקו העליון יש גוף תאורה מעוצב, המאיר בשעות החשכה. באמצע המוט מורכב פאנל סולארי קטן ועדין, שהוא האחראי לקליטת אור השמש והפיכתו למתח חשמלי המועבר לסוללות נטענות.
האנרגיה הנאגרת בסוללות אלה היא שמאפשרת לגופי התאורה שבראש המוט להידלק ולהאיר כשמונה שעות רצופות.
פסלונים: אנו מציעים פסלוני גמדים המחזיקים עששית או פסלונים של פטריות צבעוניות. הפסלונים בנויים על אותו עיקרון של הספוטים, רק בצורות ייחודיות משלהם.  גם להם יש, כמובן, פאנל סולארי.
מנורת לד ותאורת גן סולארית מעוצבת
בתוך האלמנטים הייחודיים, קרי הכדור, הפרפר או השפירית וכן בעששית של הגמד, נמצאת מנורה סולארית המחליפה צבעים. זוהי מנורת לד מיוחדת והיא המאפשרת יצירת תאורה כה ייחודית בגינה.

 איך מתפעלים תאורת גן סולארית?
התפעול של תאורה סולארית הוא פשוט: מציבים את הנורה הסולארית במקומות הרצויים בגינה, כאשר הפאנל הסולרי מכוון בצורה שיספוג את מירב קרני השמש האפשריות. ההצבה היא פשוטה - יש לתקוע את היתד באדמת הגן.

הפאנל טוען את הסוללה המשמשת בשעות הלילה כמקור האנרגיה של המנורה. סוללת גיבוי נועדה לוודא שהנורה תדלוק תמיד. כאמור, הסוללה מאפשרת למנורה להישאר דלוקה כשמונה שעות רצופות.

תחזוקה של תאורת גן סולארית מעוצבת

למעשה אין צורך בפעולות תחזוקה כלל וכלל. המוט שעליו מורכב הקישוט עשוי נירוסטה, מתכת שאיננה מחלידה. לפיכך, הנורות הסולאריות עמידות בפני פגעי מזג האוויר והגשמים.

תאורת גן סולרית מתאימה לגינות גדולות וקטנות, לגני אירועים ואפילו גינות ציבוריות.

היא משתלבת יפה בנוף ומוסיפה לו נופך ייחודי. תאורת גן סולרית יכולה להיות מתנה מקורית לכל מי שיש לו גינה או מרפסת ואוהב לשבת בחוץ.

אנשי המקצוע של חברת הגרעין, הרשת המקצועית לגינון ולחקלאות, ישמחו לסייע לכם בבחירת התאורה המתאימה לצרכים שלכם.