משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםממטרות

ממטרות


השקיית מדשאות באמצעות המטרה / התזה הינה הדרך היעילה והמקובלות ביותר ברחבי העולם. מומלץ לקבל ייעוץ והכוונה לפני הרכישה. 

בכל אחד מסניפי הגרעין תמצאו את אלו בשפע. 

בעולם ההשקיה והגינון קיים מגוון רחב מאוד של ממטירים ומתזים המיוצרים ומיובאים מייצרנים ומדינות שונות. מגוון המוצרים הרחב נועד לתת מענה מתאים לכל מדשאה בהתאם לטוואי השטח.

 

ממטרות - קצת רקע והיסטוריה

הממטרה היא אמצעי להשקיית מדשאות בגינה וכן גידולי שדה בחקלאות (שדות, מטעים, חממות וכדומה). הממטרה מדמה את הגשם ומחזירה לדשא את כמות המים הנחוצה לו לצמיחתו .

 

נהוג להניח כי הממטרה הראשונה הומצאה בין השנים 1933-1935 על ידי אורטון אנגלרדט מלוס אנג'לס, ארה"ב (פטנט רשום מספר 1,997,901). אורטון מכר את הפטנט למפעל שהחל לייצר ממטרות ולימים נקרא Rain-Bird.

ממטרות - שיטות השקיה

שיטת השקיה באמצעות ממטרות היא רק אחת ממספר דרכים אותן ניתן לבחור כדי להשקות את הגינה או המשק החקלאי. בין היתר ידועה גם שיטת ההשקיה בטיפטוף. לכל שיטה יתרונות וחסרונות והבחירה תלויה מאוד בסוג הגידול, באיזור הגיאוגרפי ובמשאבים הקיימים.

 

ממטרות - מגוון רחב וייעוץ מקצועי

ישנם סוגים רבים של ממטרות ומתזים, המספקים צרכים שונים ומגוונים עבור הצמח וכדאי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע בכדי להחליט על רכישה נכונה של ממטרות.

בכל אחד מסניפי רשת הגרעין, תמצאו מומחים אשר ישמחו לייעץ לכם באיזו דרך להשקות את הגינה ובאילו מוצרים לבחור על מנת לקבל תוצאות מקסימליות תוך כדי חיסכון במים. 

 

ממטרות - חשיבות בקבלת ייעוץ

ייעוץ ותכנון ההשקיה מתבצע ע"י איש מקצוע בעל הכשרה ידע ונסיון רב בתחום. התכנון מבוסס על פי נתוני עבודה של כל מוצר בהתאם להנחיות הייצרן. כל מוצר ומוצר מאופיין  לגבי טווחי השקיה כמויות מים וכו'

על מנת שנוכל לקבל מדשאה ירוקה יפה במינימום השקעה וצריכת מים אופטימלית

לפני רכישה אנא פנה אל אחד מיועצי החברה .

מגוון ממטרות בסניפי הרשת  צרו עמנו קשר ונציג מקצועי מטעמנו יחזור אליכם