משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח
שלום אורח   התחבר
דף הביתמאמריםשונותנעלי עבודה

נעלי עבודה


אם אתם נמנים על אותם עובדים ובעלי מקצוע אשר מבלים חלק ניכר מהיום שלכם בעמידה על הרגליים, יכול להיות שהתוכן הזה רלוונטי עבורכם. חברת הגרעין משווקת דגמים מובילים של נעלי עבודה – ולפניכם מספר עצות בנושא.

בכל ענפי המשק, בתעשיית האירוח והמלונות, בחברות הייטק ומפעלי ייצור, בחברות תיירות, במפעלי תעשיה, בשירותי הרווחה, במוסדות ציבוריים - בכל מקום כזה, ישנם לא מעט אנשים אשר הרגליים נושאות אותם מפה לשם במשך היום. על רגליים אלו חשוב לשמור כדי שימשיכו וישרתו אתכם עוד שנים רבות וטובות.

נעלי עבודה ובטיחות משפרות את איכות העמידה ומגינות בפני נזקים שונים עושות את ההבדל גם עבורכם.

חברת הגרעין מייבאת ומשווקת בישראל את מיטב הדגמים האיכותיים של נעלי עבודה ובטיחות, נעלי בטיחות SB, S1, S2, S3, נעלים לכל מגזרי התעשיה בכלל, נעליים המותאמות לנשים.

אם גם אתם נמנים על אותם אנשים שעומדים רוב שעות היום על הרגליים - בוודאי גם אתם רוצים לשמור על גופיכם, לרכך כמה שיותר את הבלימה בכל צעד, למשל באמצעות רפידה מיוחדת המותאמת לכף הרגל, כדאי שהרפידה תהיה אנטי בקטריאלית למניעת ריחות זיעה.

התכונות החשובות שצריכות להיות לנעלי עבודה הן בראש ובראשונה המשקל - נעל עבודה צריכה להיות קלה. בנוסף, המבנה של נעלי בטיחות לעבודה צריך להיות אנטומי ואורטופדי. למבנה ולסוליה משקל חשוב ביותר מכיוון שאלו התכונות אשר משפיעות על עייפות הרגליים וכפות הרגלים בעמידה ממושכת.


טיפים כיצד לשמור על נעלי העבודה שלך לאורך זמן: 

ניקיון: לאחר השימוש רצוי להשאיר את הנעליים יבשות, באזור מאוורר, הרחק ממקור חום .

יש להסיר לכלוך שדבק בהם , חשוב מאוד לצחצח במשחת נעליים , המשחה הינה שומנית והשמן שומר על עור הנעל ומרחיק מים, במיוחד לעובדים בסביבה רטובה (מטבח, קייטרינג וכו').
אחסון: במידה והנעליים אינן בשימוש, יש לאחסנם רחוק ממקור חום ובאזור מאוורר.

לידיעה: סוליית הנעליים עשויה חומר בעל אורך חיים מוגבל לשנתיים בתנאי אחסון כמתואר, שימוש שונה מהאמור לעיל, יכול לפגוע בתכונות כיסוי הסיכון.

במידת הצורך, נא להתייעץ במחלקת הנעלה של חברת הגרעין.