משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח
שלום אורח   התחבר
מיין לפי:

מחשבי השקיה למרפסת

רוצים ליהנות ממראה של מרפסת מטופחת המעוטרת בשלל צמחי נוי, צמחי תבלין ופרחים במגוון צבעים, אך אין לכם את הזמן הנדרש או את האנרגיות להשקיע בהשקיה ידנית בזמנים קבועים הנדרשים להחזקתו בחיים? המענה הקיים כבר שנים לסיטואציה המתוארת כאן, הינו רכישה של מחשב השקיה למרפסת.

זהו מחשב שתפקידו היחיד הוא לפתוח ולסגור מים בסביבתו של הצמח על פי הנחיות שניתנו לו מראש על ידי המפעיל. רכישת מחשב ההשקיה למרפסת, על אף העלויות שכרוכות ברכישתו, תשיג לכם חיסכון כספי בטווח הארוך על ידי מניעת בזבוז במים. בהשקיה ידנית סטנדרטית, שאינה מתוזמנת ומבוקרת. רבים מאיתנו, נוהגים לשפוך מים רבים בכדי להרוות את צמאונם של הצמחים שאנו מגדלים, או לחלופין נוטים לחסוך במים בעת ההשקיה, ולשני דפוסי ההתנהגות הללו יכולה להיות תוצאה דומה-  פגיעה בחיותו של הצמח עד לקמילתו. מחשב ההשקיה למרפסת, בא לתת מענה אידיאלי עבור התנהוגיות אלו- ישקה את העציצים שלכם בכמות מדודה ומתוזמנת על פי ההנחיות הספציפיות לכל צמח ועל ידי כך ייצר לכם חיסכון במים אשר יביא לחיסכון באנרגיות וכסף עבורכם.

 

אז... כפי שכבר הבנתם מחשב השקיה יחסוך לכם את הזמן שמתבזבז על עמידה בחצר עם צינור או משפך ויביאו לכם את תוצאות ההשקיה המקסימיליות במינימום מאמץ, כך שתקבלו צמיחה ופריחה אדיאליים עבור המרפסת שלכם.

החלטתם להזמין מחשב השקיה למרפסת? מצויין, עכשיו קבלו מספר טיפים לפני רכישה:

קווים מנחים לבחירת מחשבי השקיה למרפסת:

·         קל להתקנה ראשונית – אין צורך בידע טכני מורכב ובכלי עבודה מיוחדים על מנת להתקין את המחשב.

·         קל לתפעול טכני – לא דורש רמה גבוהה של ידע או אנגלית בכדי להכניס את המחשב למצב עבודה. במחשבים החדשים ישנה גם אפשרות נוחה במיוחד לתפעל את המחשב באמצעות הסמארטפון בעזרת קישורית הבלותט'וס שקיימת בכל מכשיר כיום.  פיתחו את האפלקציה הייעודית של יצרן המחשב, וודאו כי הבלוטוס פתוח וקבעו תחילת עבודה מרחוק עבור המחשב.

·         אמין – מחשב שיעבוד רצוף במשך שנים לאחר החלפה פשוטה של סוללה.

·         אחריות – מחשב של יצרן מוכר בייבוא רשמי ומסודר, ש"יש אבא ואמא" למוצר במקרה וצצה איזשהי תקלה טכנית. לדוגמהבמחשב המתקדם של חברת Galcon ישנה אחריות של 3 שנים!