משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח
שלום אורח   התחבר

לבית נקי מחרקים בתקופת הקיץ

לבית נקי מחרקים בתקופת הקיץ
  • לבית נקי מחרקים בתקופת הקיץ
  • לבית נקי מחרקים בתקופת הקיץ
  • לבית נקי מחרקים בתקופת הקיץ
מק"ט: 39308544/39308091
לנמלים, תיקנים, זבובים, יתושים, פרעושים וחרקים אחרים
פרטים נוספים:

חבילה מושלמת להדברה ביתית
תרסיס חדשני למניעה והדברת חרקים + פתיון ג'ל לנמלים

* Winner מיקרוקפסולרי  - תרסיס קוטל חרקים שמשתחרר לאט, ללא ריח עם רעילות כמעט אפסית לבני אדם ולחיות מחמד. מחסל את בעיית התיקנים, פרעושים וחרקים אחרים ומפחית מבעית הזבובים והיתושים. החומר פעיל למשך 3 חודשים.
יישום פשוט - יש לרסס במקומות בהם נצפו חרקים על הפאנלים ועל אדני חלונות (מטבח, סלון וכד'). ניתן לראות תוצאות זמן קצר לאחר הטיפול ולמשך 3 חודשים (ללא שטיפת החומר וללא חשיפה לשמש). באישור המשרד להגנת הסביבה.
התכשיר מחסל
 תיקנים, נמלים, עכבישים, פרעושים וקרציות, זבובים, יתושים וחרקים מעופפים אחרים. התכשיר מחסל את החרקים תוך כדי הריסוס (תמותה מידית) ומונע הופעתם למשך זמן ארוך.


* Fix-Gel פתיון ג'ל לנמלים - אינו רעיל לבני אדם ולחיות מחמד ומחסל את בעיית קיני הנמלים בסביבת הבית. הנמלים מלקטות את פתיון הג’ל המיושם בצורת טיפות זעירות ולוקחות אותו לתוך הקן על מנת לחסל את הקן כולו. החומר נשאר במרקם לאכילה לאורך זמן ואינו מתייבש.  בטוח לשימוש בדירות, ללא צורך להתפנות מהדירה. מאושר ע”י המשרד להגנת הסביבה.
יישום פשוט: המזרק מכיל כמות גדולה של 10 גרם, כ- 100 נקודות פתיון, למספר רב של טיפולים. טיפול מלא בנמלים דורש  5-10 נקודות פתיון. יש להזריק את הטיפות באזורים בהם נצפו הנמלים (מטבח, מזווה, מרפסת, מאחורי המקרר וכד'). התוצאות מהירות.
לבעלי חצרות מומלץ גם החומרים הבאים:

* גרנולר 200 גרם - פתיון גרגרי להדברת כל קיני הנמלים לחצר בכמות 200 גר שמספיקה לשטח של דונם. פיתיון על בסיס פיפרוניל בעל רעילות נמוכה לבני אדם ובעלי חיים, מיועד לפיזור באיזורים נגועים בנמלים מחוץ לבית יעיל ובטוח בשימוש. הפיתיון נאסף על ידי נמלים פועלות ומועבר לתוך הקן שם יזין את המלכה, ירעיל אותה ועל ידי כך יחסל את כל קן הנמליםתוצאות מצופות ממספר שעות ועד שבוע ימים ממועד פיזור הפיתיון. מתאים לנמלים הנפוצות בארץ וגם לנמלת האש הקטנה.

מלכודת זבובים מקצועית לשימוש חד פעמי - לתליה בחצר, על בסיס שמרים לא רעיל,  קיבולת עצומה של 40,000 זבובים,  פתיחה ייחודית לתפעול פשוט וקל.  מיועדת להצבה מחוץ למבנים,  יעילה במיוחד חצרות פרטיים, חוות סוסים, רפתות, משקים חקלאיים, בריכות שחיה, אזורי אשפה ואתרים אחרים הסובלים מזבובים.  שקית מתמחזרת לשמירה על איכות הסביבה.


* פליי אוףפתרון ידידותי לבעיית הזבובים בבית ובחוץ. בטוח מאוד לשימוש בסביבת בני אדם וחיות מחמד. מצטיין במשך פעולה ארוך. ריסוס במספר "כתמים" יוביל את הזבובים לפתיון ויקטול אותם. אידיאלי לרסס באזורי חלונות, תאורה, מזון חשוף באזורי אשפה. אריזה גדולה של 750 סמ"ק מספיקה למספר רב של טיפולים.

* דורסיד 200 גרם - אבקה לטיפול שורש בבעיית התיקנים וחרקים אחרים בבית ובחצר. מיועד לאיבוק בתוך בור הביוב, בקרבת מכשירי חשמל, ארונות חשמל, בתוך שקעי חשמל ועוד. המוצר מכיל סיפרמתרין (חומר הדברה ממשפחת הפרתרואידים בעל רעילות נמוכה לבני אדם ובעלי חיים) בעל פעילות אורכת טווח (מספר חודשים).


תוספות


כמות    
מחיר מחירון: ₪138
מחיר באתר:
₪129
הוסף לסל

* טלפון לבירורים בנוגע להזמנות 08-9320466
* זמן אספקה במשלוח ובאיסוף בתוך 7 ימי עסקים (אלא אם צויין אחרת בתיאור המוצר).
* באיסוף עצמי מהסניפים, יש להגיע לסניף רק לאחר קבלת הודעה מהחברה שהמוצר מוכן לאיסוף.
* משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח למעט הובלות מיוחדות ולגביהן צויין אחרת בדף המוצר.